Proto fast food umírá. Je to jednoduchý šálek vařeného kuřete za téměř 4 dolary s daní. Stojí to 1/5 libry. Celostátní průměr za celé kilo kuřete je 4 až 5 dolarů, ještě dražší kuře 10+. Není jen levnější si to připravit doma, ale je to i zdravější.